Potrącenie na przejściu dla pieszych w Żaganiu [zdjęcia, wideo]

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18 w Żaganiu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna.

Tuż po godzinie 18.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. Kolejowej w Żaganiu doszło do potrącenia 35-letniego mężczyzny. Pieszy znajdował się już po drugiej stronie jezdni, kiedy z impetem wjechała w niego 67-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym.

Na szczęście w tym zdarzeniu pieszy nie doznał groźnych obrażeń. Policjanci zatrzymali 67-latce prawo jazdy i skierowali wniosek o ukaranie do sądu. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu.

(fot. Policja Lubuska)

6 myśli na temat “Potrącenie na przejściu dla pieszych w Żaganiu [zdjęcia, wideo]

 1. Kierowca Odpowiedz

  Myślę, że sprawa będzie kontrowersyjna. Nie chcę bronić kierowcy bo ostrożna jazda i z rozwagą nie spowodowała by potrącenia. Ale tak faktycznie to potrącenie nie nastąpiło na przejściu a poza nim.

 2. AGA Odpowiedz

  GODNE POCHWAŁY ZACHOWANIE ŚWIADKA (STARSZEGO PANA Z TECZKĄ , KTÓRY PRZECHODZIŁ CHODNIKIEM) . JEGO CZAS REAKCJI I POMOC – BEZCENNA. STOI I SIĘ GAPI. TO NIE SERIAL W TV

 3. Adrian Odpowiedz

  Gdyby ten człowiek rozgladal sie na przejściu dla pieszch csly czas uniknął by uderzenia i wiele innych osób. Wchodząc na przejście dla pieszych zawsze rozgladam się na boki żeby móc w razie co zareagować i wzzytskim polecam tak robić

 4. Ania Odpowiedz

  Czyli,jeżeli przez przejście przechodzi dużo ludzi i połowa jest poza pasami, to można w nich wjechać? Wina kierowcy bezwzględna. Zebrane prawko dożywotnio bo Pani ewidentnie miała problem że wzrokiem i refleksem.

 5. Konsekwentny Odpowiedz

  Tak czy inaczej nastąpiło potrącenie i słono odpowie kierowca za brak zatrzymania się przed przejściem oraz za potrącenie sąd się tym zajmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *