Piątek, 17 września 202117/09/2021

6-letni chłopiec uratował siostrę przed atakiem psa. Dostał wiadomość od Kapitana Ameryki

Bridger Walker został kilkakrotnie ugryziony w twarz przez psa, po tym jak stanął w obronie młodszej siostry. Jego odwaga została zauważona przez aktora grającego postać Kapitana Ameryki.

Rodzeństwo było w domu przyjaciela, gdy doszło do ataku, napisała w poście na Instagramie ich ciocia Nicole Walker. Dodała, że do incydentu doszło w ogrodzie. Były tam dwa psy, jeden nagle zaatakował młodszą dziewczynkę. Chłopiec stanął między psem a swoją siostrą, aby powstrzymać go przed dosięgnięciem jej.

Sześciolatek powiedział swojej siostrze, żeby uciekła, zanim zdołał się uwolnić. Później zaprowadził ją do innej części ogrodu, gdzie miał nadzieję, że będą bezpieczni.

Rodzina Bridgera powiedziała, że ​​było „dużo krwi”, a strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, poprosili o odcięcie chłopcu koszuli. Ale Bridger odmówił, mówiąc: „Moja mama lubi mnie w tej koszuli”.

Został zabrany do szpitala karetką, gdzie podczas prawie dwugodzinnej operacji lekarze założyli mu 90 szwów na twarzy.

Nikki Walker pisze na swoim profilu na Instagramie:

Mój siostrzeniec jest bohaterem, który uratował swoją młodszą siostrę przed atakującym psem. Sam wziął na siebie atak. Później powiedział: „Jeśli ktoś miałby umrzeć, pomyślałem, że to powinienem być ja”.

Bohaterskie czyny sześciolatka przyciągnęły uwagę wielu gwiazd filmowych. Młody chłopak – który jest zagorzałym fanem Marvela – był chwalony przez takie gwiazdy jak Chris Evans, Mark Ruffalo, Tom Holland oraz Anne Hathaway.

Evans, który gra Kapitana Amerykę w serii filmów Marvela, nagrał mu specjalną wiadomość.

Kolego, jesteś bohaterem. Twoja siostra ma takie szczęście, że ma cię jako starszego brata. Twoi rodzice muszą być z ciebie tacy dumni.

View this post on Instagram

There are no words. We are so, so thankful.

A post shared by Nikki Walker (@nicolenoelwalker) on

(Fot. Instagram/@nicolenoelwalker)

Komentarze wyłączone