Niedziela, 25 lipca 202125/07/2021

Syn amerykańskiej sędzi federalnej zabity przez mężczyznę przebranego za dostawcę

Daniel Anderl, 20-letni syn Esther Salas, został zastrzelony. Sprawca podobno udawał pracownika FedEx. Postrzelił również męża sędzi.

Według urzędników sądowych, strzelec zabił 20-letniego syna sędzi federalnej, gdy ten otwierał mu drzwi domu rodzinnego w New Jersey. Sprawca przed ucieczką postrzelił również męża sędzi. Natomiast Salas znajdowała się w tamtym czasie w piwnicy i nie została ranny.

Daniel Anderl, student college’u, był jedynym dzieckiem pani Salas.

„Modlę się z sędzią Salas i jej rodziną, a osoby odpowiedzialne za ten potworny czyn zostaną szybko zatrzymane i postawione przed wymiarem sprawiedliwości”, powiedział w niedzielę demokratyczny senator z New Jersey, Bob Menendez.

Najbardziej nagłośnioną sprawą sędzi Salas w ostatnich latach była sprawa o oszustwo finansowe z udziałem gwiazd reality show Real Housewives z New Jersey, Teresy i Joe Giudice. Salas skazała ich na karę więzienia za przestępstwa, w tym oszustwa upadłościowe i unikanie płacenia podatków.

Niedawno Salas przewodniczyła toczącemu się procesowi wytoczonemu przez inwestorów Deutsche Bank. Twierdzą oni, że firma złożyła fałszywe i wprowadzające w błąd oświadczenia na temat jej polityki w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i nie monitorowała klientów „wysokiego ryzyka”, w tym skazanego przestępcy seksualnego Jeffreya Epsteina.

(Fot. Facebook/ Daniel Anderl)

Komentarze wyłączone