Wtorek, 02 marca 202102/03/2021

Kierowcy pobili się na środku drogi. Zobacz wideo

Kierowca samochodu osobowego najpierw wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującym pojazdem dostawczym, a gdy ten na niego zatrąbił, mężczyzna rzucił się na kierowcę iveco z pięściami. Po chwili bójka przeniosła się na środek ulicy.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca przy ulicy Husowej w Brnie w Czechach. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem dostawczym marki Iveco miał zatrąbić na kierowcę forda, który wymusił pierwszeństwo pierwszeństwo przejazdu.

Trąbienie tak zdenerwowało kierowcę forda, że ten zablokował swoim autem przejazd iveco i ruszył w stronę kierowcy pojazdu dostawczego, następnie plunął mu w twarz przez otwartą w pojeździe szybę. Po chwili zaatakowany mężczyzna wyszedł z samochodu i między kierowcami doszło do szarpaniny, a następnie bójki.

Walkę na pięści przerwała pasażerka osobowego forda, która rozdzieliła uczestników zajścia. W wyniku zdarzenia kierowca dostawczego iveco odniósł obrażenia twarzy. Kierowca forda najprawdopodobniej uznał sprawę za załatwioną i odjechał z miejsca zdarzenia.

Całe zajście zarejestrował miejski monitoring.

(fot. Policja Czeska)

Komentarze wyłączone