Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Toyota uderzyła w dorożkę z 5 osobami. Moment wypadku zarejestrowała kamera (wideo)

Kierowca osobowej toyoty staranował dorożkę, którą podróżowało pięć osób. U jednej z poszkodowanych doszło do urazowej amputacji stopy. Moment dramatycznego wypadku zarejestrowała kamera.

Do wypadku doszło 29 maja w dzielnicy Mechetlinsky w Baszkirii w Rosji. Jak ustalono, 53-letni mieszkaniec obwodu Biełokatajskiego, kierujący Toyotą Avensis uderzył w powóz konny, którym mieszkańcy Novomuslimova jechali na uroczyste wydarzenie w pobliskiej wsi.

Do wypadku doszło w momencie, gdy woźnica skręcił konia w lewo, aby zjechać z głównej drogi na drogę gruntową. W tym momencie lewym skrajnym pasem jezdni jechała toyota, która z ogromną siłą uderzyła w powóz konny.

Dorożką podróżowało pięć osób. Wszyscy zostali ranni. 65-letnia kobieta, doznał urazowej amputacji stopy. Koń, który w wyniku zdarzenia został poważnie ranny musiał został uśpiony.

W sprawie wypadku zostało wszczęte postępowanie, które ma na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Państwowa Inspekcja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Baszkirii

(fot. screen wideo Life Новости/YT)

ZOBACZ TAKŻE

3 komentarze

  1. Rosyjskie myślenie, muszę być pierwszy, ominę kolejkę, co tam czyjeś życie….

    • A dlaczego tylko rosyjskie? Na polskich drogach to samo widuję, za wszelką cenę muszą gnać, wyprzedzać nawet pojazdy, które jadą +30 więcej od dopuszczalnej.

  2. Zamiast się zatrzymać , zwolnić to ten trąbi co za łeb…