Czwartek, 23 września 202123/09/2021

Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Nie żyje kobieta, troje dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu w pobliżu miejscowości Stefanov na Słowacji. Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Zginęła kierująca osobową skodą, a troje dzieci trafiło do szpitala.

W środę 28 lipca na drodze nr 500 w rejonie wsi Stefanov w kraju trnawskim, w powiecie Senica doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jak ustalili wstępnie policjanci, kierująca samochodem osobowym marki Skoda z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym.

Skodą oprócz kierującej podróżowało troje dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Strażacy do uwolnienia rannych musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Niestety, mimo wysiłków służb ratunkowych, ciężko rannej kobiety nie udało się uratować. Jej 9-letnia córka, która siedziała na przednim siedzeniu, doznała bardzo poważnych obrażeń i została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Dwoje kolejnych dzieci, w wieku 7 i 6 lat, które siedziały z tylu trafiło do placówek medycznych karetkami. Jedno z dzieci nie było spokrewnione z kobietą.

Droga w rejonie wypadku jest zablokowana. Trwa ustalanie szczegółowych przyczyn zdarzenia.

(fot. Słowacja Straż Pożarna)

Komentarze wyłączone