Piątek, 12 sierpnia 202212/08/2022

Zabójstwo 5-letniej dziewczynki. Policja zatrzymała dwie osoby

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 5-letniej dziewczynki. Z ustaleń śledczych wynika, że dziecko zostało wcześniej uprowadzone. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci dziewczynki.

W miniony wtorek ok. godziny 9:45 dyżurny komisariatu policji w Kostromie w Rosji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu pięcioletniego dziecka. Dziewczynę widziano ostatnio, gdy spacerowała jedną z ulic miasta.

Śledczy ustalili, że 5-latka mogła zostać uprowadzona przez dwóch nieznanych mężczyzn. Natychmiast w stan alarmu postawiono cały personel rosyjskiej Administracji MSW dla Obwodu Kostroma, a do poszukiwań włączyli się pracownicy obwodowej Dyrekcji Śledczej Komitetu Śledczego i wolontariusze.


– W ciągu kilku godzin, w wyniku czynności operacyjno-rozpoznawczych, policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych, którzy przyznali się do zabójstwa dziecka – przekazała policja.

Dyrekcja Śledcza Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej dla regionu Kostroma wszczęła postępowanie w sprawie zabójstwa osoby małoletniej.

(fot. Dyrekcja MSW Rosji dla regiony Kostroma, źródło Dyrekcja MSW Rosji dla regiony Kostroma)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone