Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Dramatyczne potrącenie przez śmieciarkę. Moment wypadku zarejestrowała kamera WIDEO

65-letni pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala po potrąceniu przez samochód ciężarowy. Moment dramatycznego wypadku zarejestrował monitoring.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 9 rano w miejscowości Senica, w kraju trnawskim, na Słowacji Jak przekazała policja, kierowca śmieciarki, podczas skręcania, potrącił 65-letniego pieszego, który wszedł przed jego pojazd, poza polem widzenia kierowcy.

Po potrąceniu poszkodowany dostał się pod koła ciężarówki, a następnie w ciężkim stanie trafił do szpitala. Badanie wykazało, że 65-letni mężczyzna miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Dokładne okoliczności tego wypadku są ustalane w toku prowadzonego śledztwa.

(fot. Policja Słowacka, źródło Policja Słowacka)

5 komentarzy

  1. Szedł na rympał.

  2. Co on zrobił?? Przecież mógł się cofnąć a nie próbować zatrzymać śmieciarkę bo ja mam pierwszeństwo.

  3. Zamiast szybko uskoczyć, chciał pokazać, że ja tu jestem pieszy…

  4. No i pokazał .. stary a głupi

  5. Renta cieniutka to jak to tak przepuścić okazje na odszkodowanie, 😀
    Na moje oko to wygląda na jakiś wałek, a może wcześniej się o coś pokłócili, nwm ale mogę się domyślać …..
    Przecież ku…… mógł uciec to co mu odje…….