Niedziela, 20 kwietnia 202520/04/2025

Tragiczny wypadek w Trzciance. Nie żyje 32-latek, 25-latka jest w ciężkim stanie

Trwają czynności mławskiej policji i prokuratury, w sprawie wypadku, do którego doszło w Trzciance, na drodze relacji Mława- Ciechanów. Śmierć na miejscu poniósł 32-letni kierowca samochodu osobowego.

W niedzielę tuż przed godz. 21 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Trzcianka.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, 32-letni mieszkaniec Mławy, kierujący audi, jadąc w kierunku Ciechanowa, z nieznanych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Pomoc wezwał przejeżdżający tamtędy, przypadkowy kierowca. W chwili interwencji służb ratunkowych, kierowca i pasażerka audi byli zakleszczeni we wraku pojazdu. Zostali ewakuowani przez straż pożarną i przetransportowani przez załogi ratownictwa medycznego do szpitali.

Niestety, 32-letni kierowca zmarł do przewiezieniu do szpitala w Ciechanowie. Pasażerka, 25-letnia mławianka, w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Mławie.

Dokładne okoliczności wypadku są ustalane w toku prowadzonego śledztwa.

(fot. KPP Mława, źródło KPP Małwa)

Jeden komentarz

  1. znow przydrozne drzewo