Dramatyczny wypadek na budowie w Dębicy. Policjanci ruszyli na ratunek 09:26 26-03-2025

W miniony piątek około godziny 10:30, na ulicy Sportowej w Dębicy, w rejonie Domu Kultury MORS, doszło do nieszczęśliwego wypadku na placu budowy. Policjanci z Rewiru Dzielnicowych, przejeżdżając radiowozem, zauważyli wołających o pomoc pracowników budowy. Natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia.
Na miejscu zastali mężczyznę z głęboką raną szyi, który intensywnie krwawił i miał problemy z oddychaniem. Jak się okazało, 37-latek, przechodząc przez teren budowy, przewrócił się i upadł na wystający drut zbrojeniowy.
Funkcjonariusze natychmiast udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej, monitorując jego funkcje życiowe do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Dzięki szybkiej i profesjonalnej interwencji policjantów, mężczyzna otrzymał fachową pomoc medyczną i został przetransportowany do szpitala, gdzie trafił pod opiekę lekarzy.
(fot. Policja, źródło Policja Podkarpacka)
Komentarze wyłączone