Informacje z Polski i Świata
71-letni kierujący Dacią stworzył poważne zagrożenie na drodze ekspresowej S1 w Węgierskiej Górce. Mężczyzna zawrócił mimo zakazu, a następnie jechał pod prąd. Został ukarany mandatami na łączną kwotę 3100 złotych i otrzymał 22 punkty karne.
info112.pl