Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali prawo jazdy 51-letniej kierującej, która potrąciła rowerzystę na przejeździe dla rowerów. Kobieta próbowała przekonywać funkcjonariuszy, że nie ponosi winy za zdarzenie, jednak zapis z miejskiego monitoringu rozwiał wszelkie wątpliwości.