Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w dziurze wykutej w fundamentach stodoły [zdjęcia]

29-latek poszukiwany był listem gończym za obrót znaczną ilością narkotyków. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w wykutej w fundamentach budynku dziurze. Został już zatrzymany. Obecnie przebywa w areszcie.

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. 29-latek był poszukiwany listem gończym, w związku z obrotem znaczną ilością narkotyków. Z ustaleń policji wynikało, że na co dzień mężczyzna przebywa na terenie Europy, jednak co jakiś czas odwiedza rodzinę w Tarnowskich Górach.

29-latek został zatrzymany właśnie podczas jednej z takich wizyt. Poszukiwanego próbowała kryć jego partnerka. Podczas wizyty jaką złożyli jej funkcjonariusze, stwierdziła, że 29-latek jest w Niemczech, gdzie podjął pracę.

W trakcie sprawdzenia pomieszczeń domu, policjanci zauważyli w łazience małe okno, które prowadziło do przylegającej do budynku stodoły. Kryminalni przeszli przez okno i sprawdzili stodołę, w której znaleźli wykutą w fundamentach dziurę, prowadzącą pod dom.

W trakcie przeszukania odnaleziono, skulonego pod ścianą mężczyznę. Poszukiwany 29-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.

(fot. Policja Zabrze)

Komentarze wyłączone