Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Trwają poszukiwania zaginionego 20-latka [zdjęcia]

Brodniccy policjanci w dalszym ciągu poszukują 20-letniego Adriana Dudka, mieszkańca Brodnicy, który 22 grudnia wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W poszukiwaniach oprócz policjantów, strażaków, nurków z brodnickiego WOPR-u, żołnierzy wykorzystane zostały również psy tropiące oraz policyjny dron. Wczoraj w akcji uczestniczył też przewodnik z czworonożnym funkcjonariuszem specjalizującym się w wykrywaniu ludzkich zwłok.

Od 24 grudnia brodniccy policjanci poszukują 20-letniego Adriana Dudek, zamieszkałego w Brodnicy przy ul. 700-lecia. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 22/23 grudnia przez grupę znajomych przy ul. Bocznej w Brodnicy, gdzie odłączył się od nich i oddalił się w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W poszukiwaniach oprócz policjantów, strażaków, nurków z brodnickiego WOPR-u i żołnierzy wykorzystane zostały również psy tropiące oraz policyjny dron.

Wczoraj (27.02.19) do pomocy brodnickim policjantom przyjechał policyjny przewodnik z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy z psem specjalizującym się w wykrywaniu zwłok ludzkich. Poszukiwacze po raz kolejny sprawdzali miejsca w okolicach rzeki Drwęca, gdzie ostatni raz widziany był 20-latek. Przeczesywali także kanały, rowy, pola, lasy, łąki. Niestety bez skutku.

Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, sylwetka średnia, włosy krótkie ciemne, proste, zarost na twarzy – broda średniej długości, nos prosty szerokie nozdrza, uszy normalne przylegające.

Znaki szczególne: na prawym boku ma znamię – ciemną plamę o wielkości około 20 cm.

Ubrany był w kurtkę moro w jasnych kolorach, bez kaptura, czarną bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe.

Wszystkie osoby, które widziały w jakim kierunku oddalił się Adrian Dudek, jak również znające miejsce pobytu 20-latka proszone są o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem tel. 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Brodnicy tel. 56 491 42 00.

(fot. Policja Kujawsko-Pomorska)

Komentarze wyłączone