Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024

Policjanci poszukują sprawcy ugodzenia nożem [foto]

Policjanci z Będzina poszukują sprawcy ugodzenia nożem i publikują jego portret pamięciowy. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o pilny kontakt.

Do zdarzenia doszło w sobotę pomiędzy godziną 22:30 a 22:51 w Będzinie przy ulicy Promyka. Osoba prezentowana na poniższym portrecie pamięciowym, w trakcie kłótni z przypadkowo napotkanym na ulicy mężczyzną, w pewnym momencie wyjęła z kieszeni nóż i ugodziła nim w brzuch pokrzywdzonego.

Sprawca przestępstwa ma około 20 lat, jest szczupłej budowy ciała, ma około 185 cm wzrostu i krótkie, blond włosy. W chwili ataku napastnik ubrany był w niebieską pikowaną kurtkę z kapturem założonym na głowę i sportowe adidasy z białą podeszwą. 

Ewentualnych świadków zdarzenia oraz wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 368 03 87, (32) 368 02 55 (prowadzący postępowanie – asp. sztab. Mariusz Rybak) lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazać za pośrednictwem maila [email protected], a także anonimowo przy pomocy formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

(fot. Policja Śląska)

Komentarze wyłączone