Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024

Nie żyje 21-letni lider młodzieżówki partii Wiosna. Wypadł z okna na 11 piętrze

Do tragicznego wypadku doszło w piątek ok. godz. 18:40 w jednym z bloków na os. Jagiellońskim w Gnieźnie. Mężczyzna był liderem partii Wiosna. Do wypadku doszło najprawdopodobniej podczas mycia okien.

– Wstępne oględziny miejsca, położenia zwłok oraz mieszkania, które było zajmowane przez mężczyznę i znajdowało się na 11. piętrze budynku nr 27 na os. Jagiellońskim wskazały na nieszczęśliwy wypadek. Mężczyzna ten najprawdopodobniej mył okna i w czasie tych czynności doszło do upadku z tej wysokości – mówiła Małgorzata Rezulak-Kustosz, szefowa Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie.

Podczas czynność prowadzonych na miejscu zdarzenia, okazało się, że mężczyzna miał na rękach założone gumowe rękawiczki, a w pobliżu jego ciała leżała butelka z płynem do mycia szyb. Oględziny mieszkania wskazywały na to, że były tam wykonywane czynności porządkowe.

– Na tą chwilę przyjmujemy wersję nieszczęśliwego wypadku, tym niemniej w tej sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Zwłoki zostały zabezpieczone do prowadzenia sekcji – dodała pan prokurator.

Podczas konwencji partii Wiosna, Robert Biedroń poinformował zgromadzonych o tragicznym wypadku i poprosił zebranych o uczczenie zmarłego minutą ciszy. Polityk podzielił się też smutną wiadomością na swoim Twitterze:

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone