Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

W tragicznym wypadku zginął 29-letni pasażer [zdjęcia]

Przez kilka godzin zablokowana była wczoraj droga krajowa nr 19 w miejscowości Biała pod Radzyniem Podlaskim. Policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora na miejscu tragicznego wypadku, w którym udział brały trzy pojazdy – dwa osobowe, seat i volkswagen oraz ciężarowy renault.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca pojazdu ciężarowego marki Renault, 24-letni mieszaniec powiatu lubelskiego, najechał na tył samochodu osobowego marki Seat Toledo. Jego 31-letni kierujący, mieszkaniec gminy Kąkolewnica wykonywał manewr skrętu w lewo. Siła zderzenia pojazdów przemieściła seata na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z osobowym volkswagenem, którym kierowała 26-letnia mieszkanka Terespola.

W zderzeniu pojazdów śmierć poniósł 29-letni pasażer seata, mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. Kierujący samochodami osobowymi z obrażeniami ciał zostali przetransportowani do szpitala. W chwili wypadku 26-latka i 24-latek byli trzeźwi. Od kierującego seatem została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Komentarze wyłączone