Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Opel uderzył w drzewo. Nie żyje 33-latka

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 3:15 na drodze wojewódzkiej 716 w Woli Moszczenickiej w woj. łódzkim .

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letnia kierująca oplem astra, z niewyjaśnionych przyczyn utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia samochód spłonął. Kobieta została wyciągnięta z pojazdu przez świadka, który przejeżdżał tą drogą i kiedy tylko zauważył wypadek natychmiast udzielił pomocy a następnie powiadomił służby ratunkowe.  

Niestety mimo podjętej reanimacji ,mieszkanka powiatu tomaszowskiego zmarła. Wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora.

Na czas wykonywanych oględzin miejsca wypadku i innych czynności procesowych droga była całkowicie zablokowana a funkcjonariusze wyznaczyli objazdy. 

(fot. info112.pl)

Jeden komentarz

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na ten temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Po prostu super. Zdecydowanie będę rekomendował to miejsce i często wpadał zeby przejrzeć nowe rzeczy.