Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024

Aktualne utrudnienia w ruchu na drogach w kraju

W chwili obecnej na kilku drogach krajowych występują duże utrudnienia w ruchu. Alerty aktualne na godzinę 9:45.

W wyniku zdarzenia drogowego wystąpiły utrudnienia na A1 (346 km) między węzłem Tuszyn i węzłem Piotrków Tryb. Zachód na wysokości miejscowości Majków Mały. Zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku Katowic. Ruch odbywa się pasem lewym.

W wyniku pożaru lawety wystąpiły utrudnienia na S8 (355 km) między węzłem Tomaszów Maz. Centrum i węzłem Tomaszów Maz. Północ. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się prawym pasem.

Utrudnienia DK nr 15, m. Wielowieś (Pikietaż 213+000). Awaria pojazdu ciężarowego. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku m. Toruń, wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas utrudnienia ok. 1.5 godz.

W wyniku zdarzenia drogowego na DK 74 (68 km) pow. bełchatowski, m. Kluki, między Bełchatowem, a Wieluniem droga została zablokowana. Policja wprowadziła objazdy: Dla jadących od strony Wielunia; zjazd na DW483 w kierunku północnym lub południowym, dla jadących na Częstochowę lub Łódź lub lokalnie przez DW483 i drogi powiatowe przez miejscowości Puszcza, Osiny, Trząs, Słupia i Kluki. Dla jadących od strony Bełchatowa objazd prowadzony jest z wykorzystaniem dróg powiatowych przez w/w miejscowości i powrót na DK74 w miejscowości Szczerców.

Utrudnienia S6 w.Kowale. Wypadek wywróciła się ciężarówka z przyczepą. Droga zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać ok. 3 godzin.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone