Środa, 29 maja 202429/05/2024

Uderzyła w betonowy przystanek. Nie żyje młoda kobieta [zdjęcia]

Do zdarzenia doszło chwilę po północy 29 kwietnia w Jasiennej (gmina Korzenna). Samochód osobowy uderzył w betonowy przystanek autobusowy. Niestety, mimo reanimacji nie udało się uratować prowadzącej go kobiety.

Jak wstępnie ustalono, samochód osobowy marki Renault Scenic uderzył w betonowy przystanek autobusowy. Pojazd po zderzeniu znajdował się w pozycji pionowej, a komora silnika była wbita w ziemię. Samochodem podróżowała sama kierująca, która została zakleszczona w pojeździe. Po uwolnieniu poszkodowanej podjęto reanimację. Niestety, nie udało się uratować życia kobiety.


Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta jadąca samochodem marki renault, na łuku drogi prawdopodobnie straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w betonowy przystanek autobusowy. Na szczęście w tym czasie nie było tam żadnych innych osób – informuje Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności tej tragedii. Decyzją prokuratora ciało kobiety zostało zabezpieczone do dalszych badań.

(fot. PSP Nowy Sącz)

Komentarze wyłączone