Poniedziałek, 15 lipca 202415/07/2024

Po zderzeniu z oplem motocykl stanął w płomieniach. Kierowca jednośladu zginął na miejscu [zdjęcia]

Do wypadku doszło w sobotę, 29 czerwca po godzinie 18 na wyjeździe z miejscowości Bolewice w kierunku Lwówka na drodze krajowej numer 92 (woj. wielkopolskie). W wyniku zderzenia auta osobowego z motocyklem śmierć na miejscu poniósł kierujący jednośladem.

Jak wynika ze wstępnych informacji, motocyklista wyprzedzający kolumnę pojazdów, uderzył w samochód marki Opel Astra skręcający w lewo, w boczną drogę. Po zderzeniu jednoślad stanął w płomieniach, a jego 38-letni kierowca, mieszkaniec Lwówka doznał poważnych obrażeń ciała. Niestety, mimo podjętej reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Oplem kierowała 28-letnia kobieta w ciąży. Mieszkanka Bolewic, podróżowała z 3-letnim synem. Oboje zostali zabrani do szpitala na szczegółowe badania.

Na miejscu wypadku działali strażacy z Nowego Tomyśla, Bolewic i Lwówka, ZRM oraz policja. Trwa ustalanie przebiegu oraz przyczyn tragedii pod nadzorem prokuratora.

(fot. OSP Bolewice)

Jeden komentarz

  1. Proszę używać kulturalniejszych słów, bo wobec Pana nikt z naszej strony ich nie używa. Nie interesują nas zeznania świadków, tylko komunikat rzecznika policji i ustalenia policjantów. W tekście jasno i wyraźnie zostało napisane – jak wynika ze wstępnych informacji.
    Pozdrawiamy