Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024

Audi roztrzaskało się na drzewie. Nie żyją dwie młode osoby [zdjęcia, wideo]

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek tuż po północy w miejscowości Grzędy niedaleko Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku. Audi uderzyło tam w drzewo. W wyniku zderzenia dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, a jedna trafiła do szpitala.

Według wstępnych ustaleń policjantów, 19-letnia kierująca samochodem osobowym marki Audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i czołowo uderzyła w drzewo. W pojeździe podróżowały trzy młode osoby: dwóch mężczyzn w wieku 20 lat z Powiatu Kamiennogórskiego i 19 letnia dziewczyna z Powiatu Wałbrzyskiego.

– Na miejscu okazało się, że w środku pojazdu znajdują się zakleszczone trzy osoby. Dwie udało się wyciągnąć. U jednego poszkodowanego lekarz stwierdził zgon. Druga osoba w stanie ciężkim stanie została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. U trzeciej osoby lekarz stwierdził zgon w trakcie działania – przekazał mł. bryg. Przemysław Szpanier

Siła uderzenia była tak duża, że strażacy przez kilka godzin wyciągali ciało 19-latki kierującej pojazdem. Droga z Grząd do Kochanowa była całkowicie zablokowana. Teraz pod nadzorem prokuratora trwa ustalanie dokładnych okoliczności tej tragedii.

(fot.,wideo YouTube Andrzej Pawlukiewicz)

Komentarze wyłączone