Niedziela, 16 czerwca 202416/06/2024

Porzucili psa i odjechali. Policja szuka sprawców [foto]

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu okoliczności związanych z porzuceniem psa. Poruszający się srebrnym samochodem marki Mazda 6, kobieta i mężczyzna pozostawili bez opieki psa i odjechali.

Zdarzenie miało miejsce 25 maja 2019 r. przy fontannie znajdującej się przy ul. Św. Jana w Suszcu w woj. śląskim. Mieszkająca nieopodal kobieta widziała, jak para, kobieta i mężczyzna, wysiedli z samochodu, przez krótką chwilę spacerowali z psem, po czym, już bez psa, wsiedli do auta i odjechali. Zgłaszająca postanowiła zaopiekować się zwierzęciem. W przypadku, gdyby do poniedziałku nie zgłosili się po psa jego właściciele, planowała zgłosić ten fakt w urzędzie. Niestety, nie zdążyła, ponieważ pies uciekł. O wszystkim poinformowała miejscowych policjantów.

Do dzisiaj nie wpłynęła do pszczyńskiej jednostki żadna informacja na temat tego psa, jego odnalezienia lub związanego z nim incydentu. Nie zgłosili się także po niego jego właściciele.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, psa lub ich właścicieli proszeni są o kontakt z sierż. szt. Moniką Szromczyk. Można dzwonić wybierając numer tel. 32 4493278 lub wysyłać wiadomości drogą mailową: [email protected]

(fot. KPP w Pszczynie)

Komentarze wyłączone