Niedziela, 26 maja 202426/05/2024

Śmiertelny wypadek w Pomorskiem. Jedna osoba nie żyje, jedna została ranna [zdjęcia]

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w nocy w Barkowie w woj. pomorskim. Samochód ciężarowy uderzył w osobową mazdę. 37-letni kierowca osobówki zginął na miejscu.

Wczoraj około godziny 23:00 policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 w Barkowie, gdzie samochód ciężarowy z naczepą uderzył w osobową mazdę. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mazdą jadąc od strony Czarnego wjechał na skrzyżowanie w Barkowie wymuszając pierwszeństwo przejazdu jadącemu prawidłowo w kierunku Wałcza samochodowi ciężarowemu.

W wyniku bocznego uderzenia na miejscu zginął kierowca osobówki 37-letni mieszkaniec Poznania, pasażer mieszkaniec gminy Czarne został zabrany do szpitala. Ciężarowe volvo po zderzeniu z mazdą wjechało na teren pobliskiej posesji uszkadzając ogrodzenie. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy, nic mu się nie stało. 

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, zorganizowali objazdy i sporządzili oględziny, aktualnie ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. 

(fot. Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone