Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024

Czołowe zderzenie na DK22. 7 osób rannych, w tym 3 dzieci. W akcji śmigłowiec LPR [zdjęcia]

Siedem osób zostało rannych, w tym troje dzieci po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 22 w Chrząstkowie. Najciężej ranny 13-letni chłopiec został przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

W minioną sobotę o godzinie 8.30 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym w Chrząstowie, gdzie osobowy volkswagen zderzył się z renault. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem mieszkanka Starogardu Gdańskiego jadąc w stronę Wałcza na łuku drogi, na mokrej nawierzchni wpadła w poślizg i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym renault. W wyniku zderzenia obrażenia odniosło 7 osób, dwie kobiety, dwóch mężczyzn i troje dzieci. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Człuchowie i Chojnicach, 13 letni chłopiec został zabrany śmigłowcem do szpitala w Pile.

Droga przez kilka godzin była zablokowana, kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, zorganizowali objazdy, sporządzili oględziny i przesłuchali świadków wypadku, aktualnie ustalają szczegóły tego wypadku.

(fot. Policja Pomorska, OSP Biskupica)

Komentarze wyłączone