Środa, 29 maja 202429/05/2024

Tragiczny finał wieczoru kawalerskiego. Nie żyje 31-latek

Podczas wieczoru kawalerskiego dwóch mężczyzn zostało zaatakowanych nożem. W wyniku tego 31-latek zmarł na miejscu, a 30-latek został ciężko ranny. 35-latek podejrzany o zbrodnię został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w nocy w Sławie. Podczas wieczoru kawalerskiego dwóch młodych mężczyzn zostało zaatakowanych nożem. Skierowani ma miejsce policjanci stwierdzili brak czynności życiowych u 31-letniego mężczyzny, który z raną kłutą w okolicach serca leżał w kałuży krwi. Drugi poszkodowany 30-latek został trafiony nożem w okolicach nerki. Mężczyznę przetransportowano do szpitala w Głogowie, gdzie przeszedł operację.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania sprawcy. 35-letniego podejrzanego zatrzymano na skraju lasu gdy wsiadał do zaparkowanego audi. Zatrzymany został także, kierowca auta. W pojeździe mundurowi znaleźli kilka gramów substancji psychotropowych, broń gazową oraz sprzęt mogący posłużyć do włamań do pojazdów.

W międzyczasie kryminalni odnaleźli porzucony w okolicach Konotopu poszukiwany pojazd sprawcy. W samochodzie znajdował się nóż myśliwski, który mógł posłużył mężczyźnie do dokonania tej zbrodni. Za zabójstwo 35-latkowi grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubuska)

Komentarze wyłączone