Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024

Ciągnik przejechał po mężczyźnie. Interweniował śmigłowiec LPR

Do wypadku doszło nieopodal Bartoszyc w woj. warmińsko-mazurskim. Ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Poszkodowany trafił śmigłowcem LPR do szpitala.

W poniedziałek 26 sierpnia około godz. 16:30 ciągnik rolniczy przejechał po 58–letnim mężczyźnie. Na miejscu zdarzenia oprócz pokrzywdzonego znajdowało się jeszcze trzech innych mężczyzn. Wszyscy czterej wcześniej pili alkohol. Pokrzywdzony w pewnym momencie oddalił się od kolegów, aby zrobić coś przy ciągniku. Pozostali mężczyźni po chwili usłyszeli krzyk, a gdy pobiegli do kolegi zastali go leżącego na ziemi. Traktor stał kilkadziesiąt metrów dalej.

Według relacji uczestników zdarzenia ciągnik nie miał włączonego silnika. Chwilę po wypadku jeden z mężczyzn (55-latek) mając 3 promile alkoholu w organizmie odjechał ciągnikiem na swoją posesję.

Pokrzywdzonego 58–latka śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala w Olsztynie. W tej sprawie prowadzone będzie dochodzenie, które pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zdarzenia. Odrębne dochodzenie zostanie przeprowadzone w sprawie 55–latka, który mając organizmie 3 promile alkoholu kierował pojazdem mechanicznym.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone