Czwartek, 23 maja 202423/05/2024

Tragiczna doba na drogach Podkarpacia. Dwie osoby nie żyją, trzy są ranne

Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło ostatniej doby na drogach Podkarpacia. Dwie osoby nie żyją, a trzy są ranne.

Wczoraj po godz. 23 dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o wypadku na drodze S19 w Stobiernej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem ducato zderzył się czołowo z samochodem marki Volkswagen Touareg. W wyniku zderzenia na miejscu zginął jeden z mężczyzn podróżujących fiatem, drugi z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Ranni zostali także kierowca volkswagena – 40-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego i pasażer – 42-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Obaj trafili do szpitali.

Drugi wypadek wypadek wydarzył dziś rano, około godz. 7.30 w Raniżowie. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca audi, na zakręcie, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mimo podjętej reanimacji, życia 39-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego nie udało się uratować.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. Ruch na tym odcinku drogi wojewódzkiej nr 875 (relacji Kolbuszowa – Sokołów Młp.) odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone