Poniedziałek, 25 września 202325/09/2023

Audi wpadło do rowu uszkadzając rurociąg. Trzy osoby ranne, w tym jedna ciężko [zdjęcia]

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w nocy ze środy na czwartek na ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju. Samochód osobowy wjechał do rowu uszkadzając przy tym rurociąg. Trzy osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich jest w ciężkim stanie.

Około godziny 00.25, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, z którego wynikało, że samochód osobowy wypadł na łuku drogi i uszkodził rurociąg gazowy. Mundurowi ustalili, że pojazdem marki Audi kierował 21-letni mężczyzna, który jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i wpadł do rowu uszkadzając rurę gazociągu.

Na miejsce przybyli pracownicy pogotowia gazowego, którzy zabezpieczyli uszkodzony rurociąg. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, 20-letnia pasażerka w ciężkim stanie trafiła na oddział intensywnej terapii. Kierującemu zatrzymane zostało już prawo jazdy. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.

(fot. KMP w Jastrzębiu Zdroju, PSP Jastrzębie-Zdrój)

Komentarze wyłączone