Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024

Tragiczny wypadek na DK77. Nie żyje motocyklista [foto]

W czwartek na drodze krajowej nr 77 doszło do tragicznego zderzenia trzech pojazdów, w wyniku którego ciężko ranny został motocyklista. Poszkodowany trafił do szpitala, niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15, pomiędzy Przemyślem, a Żurawicą. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem, 38-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, jadąc drogą krajową nr 77 z Przemyśla, w kierunku Żurawicy, stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym oplem, a następnie uderzył w autobus.

Motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy życia 38-latka nie udało się uratować.

Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. 41-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierujący osobowym oplem również został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu wykonano oględziny miejsca wypadku drogowego oraz oględziny pojazdów. Policjanci prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(fot. KMP Przemyśl)

Komentarze wyłączone