Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024

Kierująca fiatem zakleszczona w aucie, po zderzeniu z ciężarówką [foto]

W środę nad ranem, doszło do groźnego wypadku na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach na Śląsku. Zderzyły się tam dwa pojazdy: ciężarowy magnum i fiat punto. Kierująca osobówką 29-latka została zakleszczona w samochodzie. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego renault magnum wjechał na skrzyżowanie i zderzył się z fiatem punto, którym kierowała 29-latka. W wyniku zdarzenia kobieta została zakleszczona w rozbitym aucie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyli poszkodowaną. 29-latka z poważnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

Policjanci będą ustalać który z pojazdów wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. 42-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Jednak jego pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych. Dodatkowo, dowód rejestracyjny był zatrzymany przez Inspekcję Transportu Drogowego z powodu naruszenia wymagań ochrony środowiska. Kierowca poniesie konsekwencje, nie tylko prawne, ale także finansowe.

(fot. KPP w Pszczynie)

Komentarze wyłączone