Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024

Tragedia w Gliwicach. 15-latka rzuciła się z wiaduktu

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 13 października około godziny 20.50. Z wiaduktu w ciągu ulicy Toszeckiej w Gliwicach, znajdującego się bezpośrednio na drogą krajową numer 88 rzuciła się 15-letnia dziewczyna. W wyniku odniesionych obrażeń, zginęła na miejscu.

Przez kilka dni Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach usiłował ustalić tożsamość ofiary. Dzięki pomocy internautów udało się ustalać dane dziewczyny.
Apel opublikowany na stronie gliwickiej policji udostępniły lokalne redakcje, za nimi internauci i tak dotarł on do osoby, która rozpoznała zmarłą po rysopisie, a przede wszystkim po opisie odzieży, w jaką nastolatka była ubrana. Jak się okazało ofiarą jest 15-latka z województwa mazowieckiego.

Policja podziękowała za pomoc w ustaleniu tożsamości nastolatki:

Dziękujemy zarówno dziennikarzom, jak i internautom, którzy udostępniali nasz komunikat na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Po raz kolejny, tym razem w tragicznej sprawie, udowodniliśmy, jak ważna i skuteczna jest współpraca służb, mediów oraz obywateli.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone