Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024

19-latek uderzył w betonowy mostek i zaparkowaną ciężarówkę. Pasażer w ciężkim stanie [zdjęcia]

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Wiewiórka w woj. podkarpackim. Kierowca alfy romeo wypadł z drogi, uderzył w betonowy mostek, a następnie zaparkowany samochód ciężarowy. W wyniku tego poważnie ranny został pasażer auta.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący alfą romeo 19-letni mieszkaniec Starej Jastrząbki nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie uderzył w betonowy mostek, a następnie w zaparkowany na nim samochód ciężarowy.

Dwóch pasażerów, którzy siedzieli na tylnej kanapie samochodu zostało rannych. 17-letni mieszkaniec Czarnej z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Drugi z poszkodowanych, 20-letni mieszkaniec Zasowa, trafił do dębickiego szpitala, gdzie po opatrzeniu medycznym został zwolniony do domu.

Kierowca oraz siedzący obok 19-letni mieszkaniec Czarnej nie ucierpieli w zdarzeniu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

(fot. KPP Dębica)

Jeden komentarz

  1. Cześć dzięki za post !