Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024

Zwłoki noworodka ukryła w bagażniku motocykla. Matka aresztowana

Policjanci zatrzymali 35-latkę, która jest podejrzewana o zabicie swojego nowo narodzonego dziecka i ukrycia jego zwłok w bagażniku motocykla. Ciało dziecka odnaleźli policjanci. Podejrzana twierdzi, że śmierć dziecka była nieszczęśliwym wypadkiem.

W minionym tygodniu kobieta zgłosiła się do ginekologa z problemami zdrowotnymi. Podczas badania okazało się, że 35-latka pod koniec września urodziła. W rozmowie z lekarzem przyznała, że jej dziecko nie żyje. O sprawie powiadomiono policję. Funkcjonariusze ujawnili zwłoki noworodka w garażu obok domu kobiety. Ciało dziecka było ukryte w bagażniku motocykla.

35-latka twierdzi, że poród zaczął się niespodziewanie, gdy była w toalecie. Noworodek miał spaść do muszli i uderzyć się w głowę, a następnie zachłysnąć wodą. Podejrzana przyznała, że ciało dziecka ukryła w bagażniku stojącego w garażu motocykla.

Kobieta usłyszała zarzuty „dzieciobójstwa” oraz znieważenia zwłok dziecka. Przyznał się tylko do drugiego z nich. Za oba te przestępstwa grozi jej do siedmiu lat więzienia.

(fot. policja)

Komentarze wyłączone