Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024

BMW potrąciło rodzinę na przejściu dla pieszych. Ojciec zginął na miejscu, 3-letnie dziecko walczy o życie [wideo]

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę po godz. 14:00 na skrzyżowaniu ulic Sokratesa i Sandora Petofiego na warszawskich Bielanach. Kierujący samochodem osobowym wjechał w mężczyznę, który przechodził przez przejście dla pieszych z żoną i dzieckiem w wózku. Niestety, 33-latek zginął na miejscu zdarzenia, jego dziecko z poważnymi obrażeniami trafiło do szpitala. 

Według wstępnych informacji, pierwszy przez przejście szedł 33-letni ojciec, za nim jego żona, która prowadziła wózek z 3-letnim dzieckiem. Mniej więcej w połowie pasów mężczyzna zauważył zbliżające się w ich stronę z dużą prędkością osobowe BMW. W ostatniej chwili 33-latek odwrócił się i wypchnął swoją rodzinę na chodnik. Pędzące auto potrąciło mężczyznę i zahaczyło o wózek, z którego wypadło 3-letnie dziecko.

Pomimo natychmiast podjętej reanimacji, 33-letni mężczyzna zginął na miejscu. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Żona ofiary nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora ustalali dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

(fot. screen YT, wideo Luka Maro)

4 komentarze

  1. I ten ch*j z BMW nie zadyndał na latarnii?

    • Nie wszyscy z BMW są jak ich nazwałeś ch…… Mam przyjaciółkę, której ojciec ma BMW i jeździ normalnie. Ale fakt większość

  2. Podobno odstąpiono od tymczasowego aresztowania, jakieś jaja – Konstytucja !

  3. Dozywocie w kamieniolomie! Albo przywiazac do drzewa, ponacinac do krwi i szczury puscic bo dla takiego palanta co po miescie zapierdala inna lagodniejsza kara nie moze byc!