Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024

Agresywna 33-latka znieważyła policjantów, a jednego pogryzła

Policjanci ze świętochłowickiej drogówki zatrzymali 33-latkę, która podczas legitymowania znieważyła policjantów, a jednego z mundurowych pogryzła, chcąc w ten sposób wymusić odstąpienie przez niego od czynności służbowych. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Wczoraj rano policjanci policjanci na ulicy Łagiewnickiej w Świętochłowicach zauważyli pieszą, która wysiadając na przystanku weszła za tramwaj, popełniając tym samym wykroczenie. Kobieta na widok podjeżdżającego do niej radiowozu zaczęła się oddalać. Stróże prawa po chwili ją zatrzymali

To właśnie wtedy agresywna 33-latka pogryzła jednego z policjantów, w celu zmuszenia go do odstąpienia od wykonywanych czynności służbowych. Kobieta została szybko obezwładniona. Następnie zaczęła znieważać obu policjantów, używając wobec nich słów wulgarnych.

Zatrzymana mieszkanka Świętochłowic została przewieziona do miejscowej jednostki Policji, gdzie po badaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazała się trzeźwa. Usłyszała już zarzuty za popełnione przestępstwa, za które grozi jej do 3 lat więzienia. O dalszym losie 33-latki zadecyduje sąd.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone