Czwartek, 26 maja 202226/05/2022

Kompletnie pijana matka opiekowała się rocznym dzieckiem. Malec trafił do szpitala

40-letnia mieszkanka Wałbrzycha mając w organizmie blisko 3,7 promila alkoholu opiekowała się swoim rocznym dzieckiem. Policję zawiadomił kurator sądowy. W trakcie interwencji na miejscu pojawił się ojciec dziecka – również pijany. O dalszym losie rodziców zdecyduje teraz sąd rodzinny.

Kurator sądowy podczas wizyty w mieszkaniu jednej z podopiecznych nabrał podejrzeń, że kobieta opiekująca się rocznym dzieckiem jest pod wpływem alkoholu. Wezwany na miejsce policyjny patrol potwierdził przypuszczenia zgłaszającego.

40-letnia mieszkanka Wałbrzycha miała w organizmie prawie 3,7 promila alkoholu. W trakcie interwencji w mieszkaniu pojawił się 52-letni ojciec dziecka. Jak się okazało on także był kompletnie pijany. Mając prawie 3,6 promila nie był w stanie sprawować opieki rodzicielskiej.

O sytuacji poinformowany został pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wałbrzychu oraz pogotowie ratunkowe, które celem konsultacji przewiozło dziecko do szpitala. O dalszym losie nieodpowiedzialnych rodziców zdecyduje teraz sąd rodzinny.

(fot. pixabay.com)

Jeden komentarz

  1. wykastrować toto,żeby już więcej się nie rozmnażało