Środa, 17 lipca 202417/07/2024

Nastolatka zginęła w wypadku na obwodnicy Janikowa

W sobotę przed południem na obwodnicy Janikowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje nastolatka podróżująca volkswagenem, który zderzył się z pojazdem ciężarowym.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11 na obwodnicy Janikowa w powiecie inowrocławskim w woj. kujawsko-pomorskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarowego i osobowego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem, na skrzyżowaniu ulicy Wiejskiej i obwodnicy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarówką marki Volvo. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. 18-letnia pasażerka została zakleszczona we wraku. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon młodej kobiety.

Kierujący pojazdem osobowym, śmigłowcem LPR, został przetransportowany do szpitala. Kierowcy ciężarowego volvo nic się nie stało, podobnie jak pasażerowi ciężarówki. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana.

(fot. info112.pl)

Komentarze wyłączone