Wtorek, 24 maja 202224/05/2022

Tragiczny wypadek koło Jarosławia. Jedna osoba nie żyje, 5 jest rannych [zdjęcia]

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek przed godziną 21 na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Sobiecin- Surochów w powiecie jarosławskim na Podkarpaciu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć na miejscu poniósł jeden z kierowców. Pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala, trzy są w ciężkim stanie.

We wtorek o godzinie 20:52 służby otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych z dużą liczbą osób poszkodowanych. W wyniku zderzenia jedno z aut dachowało i wpadło do rowu. Kilka osób poszkodowanych zostało zakleszczonych w rozbitych pojazdach. Strażacy przy pomocy specjalistycznych narzędzi hydraulicznych ewakuowali rannych.

Niestety, w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca jednego z pojazdów. Do szpitali zostało przetransportowanych pięć osób, stan trzech lekarze określają jako ciężki.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy ustalają dokładne okoliczności wypadku. Ruch w rejonie zdarzenia jest zablokowany.

(fot. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu)

Komentarze wyłączone