Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

21-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Kierowca ciężarówki odjechał [foto]

21-letnia kobieta została potracona przez ciężarówkę na przejściu dla pieszych na ul. Młyńskiej w Czarnem w woj. pomorskim. Kierujący samochodem ciężarowym z przyczepą dojechał w kierunku Szczecinka. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu kierowcy tego pojazdu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.10 na ul. Młyńskiej w Czarnem.
Jak wynika z ustaleń policjantów, kierowca samochodu ciężarowego skręcał z ulicy Zamkowej w ulicę Młyńską, gdzie uderzył prawą stroną kabiny w 21-letnią kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. W wyniku potracenia młoda kobieta upadła na asfalt, natomiast samochód odjechał w stronę Szczecinka. Poszkodowana z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają wiedzę na temat wypadku o kontakt z policją w celu ustalenia kierowcy samochodu ciężarowego. Policjanci ustalili wstępnie, że był to samochód ciężarowy z białą kabiną i przyczepą (paka samochodu oraz przyczepa były zabudowane), po zdarzeniu samochód odjechał w kierunku Szczecinka. Wszelkie informację mogące pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku prosimy przekazywać do Posterunku Policji w Czarnem tel. 59 83 32 707 lub do Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie tel. 59 83 45 722 lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

(fot. Policja pomorska, źródło Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone