Czwartek, 04 marca 202104/03/2021

34-latek podejrzany o zgwałcenie dwóch córek swojej partnerki [foto, wideo]

34-latek jest podejrzany o zgwałcenie dwóch córek swojej partnerki. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 15 lat więzienia. Najbliższe 3 miesiące 34-latek spędzi w areszcie.

O podejrzeniu seksualnego wykorzystywania dwóch dziewczynek katowicką policję zawiadomiła ich matka – była partnerka podejrzanego. Kobieta nabrała podejrzeń po odczytaniu wiadomości wysłanych przez jej byłego partnera do jednej z córek. Policjanci ustalili, że 34-letni mężczyzna w okresie od 2016 roku do stycznia 2020 roku miał się dopuszczać wielokrotnie aktów pedofilii wobec córek swojej ówczesnej partnerki zamieszkałej w Katowicach.

6 lutego podejrzany został zatrzymany. W jego mieszkaniu ujawniono narkotyki w postaci 82 działek dilerskich marihuany. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty zgwałcenia osoby małoletniej poniżej lat 15 w czynie ciągłym z jednoczesnym znęcaniem się nad ofiarą, dwa zarzuty prezentowania treści pornograficznych osobie małoletniej w czynie ciągłym oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo w tej sprawie, sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 15 lat więzienia.

(fot. Policja Śląska)

Komentarze wyłączone