Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

Kobieta i jej 3-letni syn ciężko ranni po czołowym zderzeniu dwóch aut [zdjęcia]

Do koszmarnego wypadku doszło na trasie Biała Piska- Drygały w woj. warmińsko-mazurskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

W środę, 26 lutego po godz. 13.00 na trasie Biała Piska- Drygały doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Renault Scenic, 75-letni mieszkaniec gminy Pisz, jadąc od strony miejscowości Sulimy, na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze. Później odbił w prawo wjeżdżając wprost pod nadjeżdżający od strony Białej Piskiej samochód marki Renault Megane. Kierowała nim 30-letnia mieszkanka Ełku. Kobieta jechała z 3-letni synkiem.

W wyniku czołowego zderzenia obu aut kobieta została zakleszczona w pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali poszkodowaną. W ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Jej 3-letni syn był nieprzytomny. Chłopca przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. 75-letni kierowca pojazdu marki Renault Scenic był trzeźwy. Trafił do szpitala w Ełku. Dokładne okoliczności tego wypadku ustalają policjanci.

(fot. KPP Pisz)

Komentarze wyłączone