Czwartek, 18 lipca 202418/07/2024

„Bił pokrzywdzonego drewnianą nogą od stołu po głowie i całym ciele”. 58-latek usłyszał zarzuty [wideo]

Policjanci zatrzymali 58-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podczas wizyty u znajomego zaatakował go drewnianą nogą od stołu. Pokrzywdzony z licznymi obrażeniami ciała i złamaniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 24 lutego w jednym z mieszkań w Miłomłynie w woj. warmińsko-mazurskim. Jak ustalili policjanci, napastnik przyszedł do mieszkania swojego znajomego gdzie wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do nieporozumienia. Podejrzany zaatakował pokrzywdzonego drewnianą nogą od stołu uderzając po głowie i całym ciele. Ciężko ranny mężczyzna z poważnymi obrażeniami, m.in. złamaniem żeber, złamaniem kości czaszki i uszkodzeniem kręgosłupa został przetransportowany do szpitala.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Okazał się nim 58-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego. Trafił on do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do prokuratury gdzie usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa.

(fot. wideo, KPP w Ostródzie)

Komentarze wyłączone