Piątek, 31 marca 202331/03/2023

Nie żyje 45-latek, który przebywał na kwarantannie. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci

Nie żyje 45-letni mężczyzna, który po powrocie z Niemiec przebywał na kwarantannie w Głogowie, w woj. dolnośląskim. Na tę chwilę nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci mężczyzny. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Ciało 45-latka zostało ujawnione po tym, jak policjanci kontrolujący osoby przebywające na kwarantannie nie mogli się skontaktować z mężczyzną przebywającym w mieszkaniu na osiedlu Kopernika w Głogowie. Na miejsce wezwano strażaków, którzy dostali się do mieszkania. Tam znaleziono ciało mężczyzny. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 45-latka.

W związku ze śmiercią mężczyzny, wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski wydał oświadczenie:

Informuję, że obecnie nieznana jest przyczyna zgonu i trwa badanie okoliczności śmierci mężczyzny. Apeluję o powstrzymanie emocji i wypowiedzi, bo dopiero opinia lekarzy i wynik postępowania wskażą przyczynę śmierci – napisał wojewoda.

45-letni mieszkaniec Głogowa w kwarantannie domowej czekał na przeprowadzenie testów na obecność koronawirusa. Decyzją prokuratora zwłoki mężczyzny zostałby zabezpieczone celem wykonania sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę jego śmierci.

(fot. info112.pl)


Komentarze wyłączone