Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Zabójstwo ciężarnej 35-latki. Zatrzymano partnera kobiety [foto]

Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo ciężarnej 35-latki. Zatrzymany był poszukiwany listem gończym i chciał przekroczyć granicę z Niemcami. Kryminalni zatrzymali go na stacji benzynowej w Kołbaskowie.

22 marca policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu przez rodzinę, w mieszkaniu, ciała ciężarnej 35-latki. Śledczy ustalili, że związek z zabójstwem kobiety może mieć jej partner, z którym od kilku dni nie można nawiązać kontaktu.

Za mężczyzną wydano list gończy.

W toku prowadzonych czynności ustalono, że poszukiwany 46-latek, od chwili ucieczki, cały czas zacierał za sobą ślady, zmieniał miejsce pobytu i pojazdy, którymi się poruszał. Policjanci ustalili również, że mężczyzna planuje opuścić granicę Polski. Wczoraj około godziny 19:00 policjanci zatrzymali podejrzanego na stacji benzynowej w Kołbaskowie. Mężczyzna był zaskoczony, nie stawiał oporu.

46-latek został przewieziony do komendy, dziś będą z nim wykonywane dalsze czynności procesowe. Do sprawy zostało zabezpieczone również auto, którym poruszał się mężczyzna. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone