Wtorek, 24 maja 202224/05/2022

Czołowe zderzenie audi i volkswagena. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne [zdjęcia]

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 53,
na trasie Szczytno – Olszyny. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a dwie zostały ranne i trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni kierujący volkswagenem caddy stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo samochodem marki Audi.

W wyniku odniesionych obrażeń 25-letni kierujący volkswagenem, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Szczytnie. Mieszkankę powiatu piskiego, 30-letnią kierującą audi przetransportowano do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie. W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarł pasażer pojazdu marki Audi, 34-letni mieszkaniec Mławy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Szczycieńscy śledczy zabezpieczyli ślady i pojazdy oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. KPP Szczytno, OSP Olszyny, źródło KPP Szczytno)

Komentarze wyłączone