Niedziela, 26 czerwca 202226/06/2022

Zwłoki 25-latka w lesie w Bydgoszczy. Do zabójstwa przyznał się 19-latek [zdjęcia, wideo]

Ciało 25-letniego mężczyzny zostało znalezione w lesie na terenie dzielnicy Jachcice w Bydgoszczy. Kryminalni zatrzymali 19-latka podejrzanego o zabójstwo. Został on aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna przyznał się do winy.

10 kwietnia policjanci z Bydgoszczy otrzymali informację o zwłokach. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ciało leży w lesie przy ulicy Partyzantów. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Ujawnione zwłoki miały widoczne obrażenia.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Wszystko wskazywało na to, że do śmierci 25-letniego mieszkańca Bydgoszczy mogły się przyczynić się osoby trzecie.

W środę, 22 kwietnia kryminalni zatrzymali podejrzanego w tej sprawie 19-latka. Młody mężczyzna przyznał się do zabójstwa. Okazało się, że ugodził 25-latka ostrym narzędziem. Kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu rzeczy należące do denata. Co więcej, zabezpieczyli też narkotyki.

Wczoraj zatrzymany został doprowadzony do prokuratury. Tam oskarżyciel na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił mu zarzut zabójstwa. Jeśli badania laboratoryjne dotyczące narkotyków potwierdzą się, wówczas usłyszy dodatkowy zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(fot., wideo Policja Kujawsko-Pomorska, źródło Policja Kujawsko-Pomorska)

Komentarze wyłączone