Piątek, 27 maja 202227/05/2022

Znaleziono zwłoki mężczyzny. To najprawdopodobniej zaginiony 22-latek

W ubiegły czwartek policjanci z Niska na Podkarpaciu zostali zawiadomieni o odnalezieniu zwłok. Ciało mężczyzny zauważył mieszkaniec Nowosielca. Według wstępnych ustaleń może to być zaginiony w grudniu 22-letni obywatel Ukrainy. 

W czwartek około godz. 18, policjanci z komendy w Nisku zostali zawiadomieni o znalezieniu w miejscowości Nowosielec zwłok. Ciało leżące kilkaset metrów od drogi, zauważył przypadkowy świadek. Wstępne ustalenia wskazywały, że może to być ciało 22-letniego obywatela Ukrainy, który zaginął w Rzeszowie w grudniu ubiegłego roku. Od 29 grudnia poszukiwali go rzeszowscy policjanci, a Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności.

Na miejscu odnalezienia ciała, policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonali niezbędne czynności. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych. Wczoraj w Krakowie w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzono sekcję zwłok. Wskazanie przyczyn zgonu i ostateczne potwierdzenie tożsamości, będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań.

(fot. Policja, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone