Wtorek, 09 marca 202109/03/2021

Rozczłonkowane ciało młodej kobiety. 20-latek przyznał do zabójstwa

Rozczłonkowane ciało młodej kobiety zostało ujawnione w lesie we wsi Piotrowo koło Nowego Dworu Gdańskiego w woj. pomorskim. Podejrzany w tej sprawie 20-letni Patryk D. przyznał się do zabójstwa. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zwłoki kobiety zostały znalezione w czwartek po południu w lesie we wsi Piotrowo położonej niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Policjanci zatrzymali podejrzanego w tej sprawie 20-letniego Patryka D. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Szczątki zostały zabezpieczone i przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i badania DNA, które pozwolą potwierdzić tożsamość ofiary.

Według nieoficjalnych informacji, ofiarą zabójstwa jest najprawdopodobniej 23-letnia była dziewczyna Patryka D., która zaginęła na początku marca. Kobieta w ostatnim czasie mieszkała na warszawskiej Białołęce. 8 marca miała wyjechać do swojego byłego chłopaka mieszkającego w Nowym Dworze Gdańskim, a potem zniknęła. 


(fot. Policja)

Komentarze wyłączone