Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

4-letni Wiktor nie mógł liczyć na huczną imprezę urodzinową. Z pomocą ruszyli policjanci [zdjęcia, wideo]

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego wspólnie z dzielnicowymi z Radlina i Radiem 90 zorganizowali niespodziankę urodzinową dla 4-letniego Wiktorka, który wczoraj obchodził urodziny, a w związku z tym, że wraz z rodzicami i młodszym rodzeństwem przebywa na kwarantannie, nie mógł liczyć na huczną imprezę.

Mama Wiktorka jest pielęgniarką w Rybniku. Ze względu na pracę pani Zosi cała rodzina została objęta kwarantanną. Tylko tata, mieszka poza domem, aby mógł normalnie pracować.

Mamie trójki małych dzieci ciężko było się pogodzić z faktem, że nie może wyprawić urodzin synka. Wiktor to energiczny i pełen radości chłopczyk, który bardzo lubi policjantów. Wspólnie z Radiem 90 funkcjonariusze postanowili zorganizować wyjątkowemu solenizantowi urodziny przed jego domem.

O 10.30 policjanci stawili się z dzielnicowymi i Sznupkiem pod domem chłopca z balonami i prezentami. Symboliczne sto lat przyszli zaśpiewać także sąsiedzi, znajomi i tata. Po wybrzmieniu z radia komunikatu o niespodziance chłopczyk z resztą rodziny wyszedł do okna, a wtedy z policyjnego radiowozu rozbrzmiało głośne sto lat.

Łza w oku zakręciła się chyba wszystkim uczestniczącym w tym wydarzeniu. To z pewnością będą niezapomniane urodziny – relacjonują policjanci.

(fot. Policja Śląska, Policja Śląska)

Komentarze wyłączone